Tore Hultcrantz oljemålning

Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Vinterträd, signerad och daterad Hultcrantz, olja på pannå, ca 46x38 cm,

UTSTÄLLD:
Gummesons Konstgalleri 1951

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

825237

2020-10-24