Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 3/100, färgetsning, bladmått ca 49x39 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Gulnader

825243

2020-10-24