Oidentifierad konstnär 1700-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Historiserande motiv med ruin i sydländskt landskap, olja på duk, ca 35x50 cm monterad på träpannå.
Brännskadad duk med omfattande blåsor, färgbortfall och krackelyrer
825254
2020-10-16