Oidentifierad konstnär 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Historiserande motiv med ruin i sydländskt landskap, olja på duk, ca 35x50 cm monterad på träpannå.

Brännskadad duk med omfattande blåsor, färgbortfall och krackelyrer

825254

2020-10-16