Tanka Tibet

Tanka Tibet
Tanka Tibet

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TANKA, på duk, Tibet, 18/1900-tal, ca 140x94 cm

Slitage

825261

2020-10-18