Redskap allmoge

Redskap allmoge
Redskap allmoge
Redskap allmoge
Redskap allmoge
Redskap allmoge
Redskap allmoge

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

REDSKAP, 4 dlr, smide och trä, bl a, juster, längder ca 24-41 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

825267

2020-10-30