Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, allmoge, svarvad, bemålat trä, höjd ca 32 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, avslag
825271
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här