Bordslampa allmoge

Bordslampa allmoge
Bordslampa allmoge
Bordslampa allmoge
Bordslampa allmoge
Bordslampa allmoge
Bordslampa allmoge

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, allmoge, svarvad, bemålat trä, höjd ca 32 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, avslag

825271

2020-10-30