1 400 SEK
1 500 SEK
DOCKHUS med inredning, 1960-tal, plast och trä, bl.a matbord etikett märkt Arkitekt J, Udd, fladdermusfåttölj, öppen spis, mm, husets höjd ca 48, 64x31 cm
Delvis slitage
825274
2020-10-14
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här