Dockhus med inredning

Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKHUS med inredning, 1960-tal, plast och trä, bl.a matbord etikett märkt Arkitekt J, Udd, fladdermusfåttölj, öppen spis, mm, husets höjd ca 48, 64x31 cm

Delvis slitage

825274

2020-10-14