Bruno Mathsson Jetson läder
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, samtida, urspungligen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i svart läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Minimalt slitage, medföljer lagnings lapp med svartläder
825275
2020-10-18