Paavo Tynell Stjärnhimmel taklampa

Klubbat för:

1 300 EUR

Utropspris

800 EUR

PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, "Stjärnhimmel", modell 9068, Idman, 1960-tal, svart samt vitlackerad metall, vitt galler, höjd 21 cm, 40 x 18 cm.

Lätt slitage

825295

2020-10-18