Jurgen von

Jurgen von
Jurgen von
Jurgen von
Jurgen von

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JURGEN VON KONOW (1915-1959), Motiv från Paris, intygad a tergo av Anna-Lisa von Konow, olja på duk 49 x 72 cm

Smärre tryckskador i duken

825299

2020-10-14