Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVEN LIDBERG (1929-2009): Vinterpromenad, signerad Lidberg, olja på pannå, ca 24x19 cm
Zustandsbeschreibung
825300
2020-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner