Dosor 18/1900-tal
2020-10-30
825307
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSOR m m, 13 dlr, 18/1900-tal, bl a, porslin, metall och ben, mått ca 4x3-9x6 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, slitage