Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sittande kvinna vid fönster, Paris, början av 1900-talet, olja på duk, ca 75x91 cm

Smärre slitage

825308

2020-10-16