Evald Björnberg

Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971): Den blå bussen, monogramsignerad och daterad EB Solna 1937, olja på pannå, ca 41x32,5 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

825316

2020-10-24