Oljemålning tillskriven Olof Hermelin

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913), tillskriven, Ekan, förefaller osignerad, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 29 x 40 cm

Smuts

825326

2020-10-14