Bordspositiv Ariosa

Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa
Bordspositiv Ariosa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARIOSA BORDSPOSITIV, Tyskland, omkring 1900, rektangulär ornamenterad låda av svartlackerat trä, tillhörande 6 st zinkskivor, etikettmärkt Ariosa II 41506, höjd ca 18, 36x33 cm

Brukslitage, smärre ytskador o avslag

825334

2020-10-14