Bordspositiv Ariosa
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARIOSA BORDSPOSITIV, Tyskland, omkring 1900, rektangulär ornamenterad låda av svartlackerat trä, tillhörande 6 st zinkskivor, etikettmärkt Ariosa II 41506, höjd ca 18, 36x33 cm
Brukslitage, smärre ytskador o avslag
825334
2020-10-14