Tråg med diverse allmogeredskap

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÅG med diverse allmogeredskap, trågets mått ca 67x33 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage tråg något maskstunget

825344

2020-10-30