Lisa larson relief

Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, "Venedig", väggrelief, glaserat stengods, Gustavsberg, ca 31x25 cm

Smärre slitage, micronagg

825345

2020-10-18