Tavelram 1800-talets slut
Closed
2020-10-14
825354
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TAVELRAM, 1800-talets slut, förgylld, dekor i pastellage, yttermått ca 118,5x93, innermått 85x60 cm