Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIKHURTS, 2-delad, 10 lådor vardera, totalhöjd inkl sockel ca 134, 131x72 cm

Brukslitage, ytskador

825366

2020-10-14