Matti Suuroinen två stolar

Matti Suuroinen två stolar
Matti Suuroinen två stolar
Matti Suuroinen två stolar
Matti Suuroinen två stolar
Matti Suuroinen två stolar
Matti Suuroinen två stolar

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

MATTI SUURONEN, stolar, 2 st, vit glasfiber, höjd 94 cm, bredd 52 cm

Slitage och små skador

825394

2020-10-18