Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VATTENBEHÅLLARE, 1900-talets första hälft, stämplad A F Östling på handtaget, med tappkranar, höjd ca 60 cm
En kran fattas, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
825413
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här