Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT och BURKAR, 9 dlr, Deco Hälsingborg, 1950-tal, flintgods, hänklar i rotting, lock i teak, bla E. Jarup, höjder ca 5,5-17 cm
Bruksslitage, glasyrsprickor, smärre nagg,
825425
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här