Fat och burkar, Deco Hälsingborg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT och BURKAR, 9 dlr, Deco Hälsingborg, 1950-tal, flintgods, hänklar i rotting, lock i teak, bla E. Jarup, höjder ca 5,5-17 cm

Bruksslitage, glasyrsprickor, smärre nagg,

825425

2020-10-15