Oljemålning Gustav Arne

Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Blommor", signerad G Arne, olja på pannå, daterad a tergo 1949, ca 41x26 cm

825429

2020-10-22