Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UTDRAGSSOFFA, omkring 1800, gustavianskt provinsarbete, skuren dekor, bemålad och förgylld, sitthöjd ca 46, längd 183 cm
Senare bemålad, ytslitage och småskador, slagen botten
825432
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här