Firma Svenskt Tenn ljusstake tenn
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FIRMA SVENSKT TENN, 2 dlr, 1 kapsylöppnare, mässing, samt 1 ljusstake, för två ljus, tenn, 1929, höjd ca 25,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor
825433
Päivämäärä:
2020-10-18