OLLE SKAGERFORS: Sommarlandskap

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): "Hönshuset", signerad och daterad a tergo O.SKAGERFORS 1959, olja på duk, ca 41x54 cm,

UTSTÄLLD:
Lilla Galleriet 1959

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

825434

2020-10-24