Pembroke bord

Pembroke bord
Pembroke bord
Pembroke bord
Pembroke bord
Pembroke bord
Pembroke bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, England, sk Pembroke table, mahogny, en låda i sargen, höjd ca 71, 88x92/48 cm

Bruksslitage, skiva med repor och fuktfläckar

825437

2020-10-15