Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, England, sk Pembroke table, mahogny, en låda i sargen, höjd ca 71, 88x92/48 cm
Bruksslitage, skiva med repor och fuktfläckar
825437
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här