Bokskåp nyrenässans

Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny och valnöt, inredd med hyllplan, intarsia dekor, höjd 183, 83x41 cm, nyckel finns

Slitage, repor, skadad nyckelskylt, listdel saknas, nyckel finns

825444

2020-10-15