Regementsskylt 1800-tal

Regementsskylt 1800-tal
Regementsskylt 1800-tal
Regementsskylt 1800-tal
Regementsskylt 1800-tal
Regementsskylt 1800-tal
Regementsskylt 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REGEMENTSSKYLT, allmoge, 1800-tal, bemålat trä, bär text "kongl Nerikes Regte 5. Alsters Kompani No 80. Björn", ca 42x63 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

825448

2020-10-30