Livboj

Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj
Livboj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIVBOJ "Halsvik Styrsö", 1900-tal, diam ca 75 cm

slitage, skador

825450

2020-10-26