Mattel kläder mm
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTEL KLÄDER, mm, 1960-70-tal, bestående av Skipperdocka , diverse kläder, Barbie plastväska med diverse Barbiekläder och tillbehör, bl.a skor, våg mm
Skador förekommer, enstaka delar ej original
825452
2020-10-15