Mattel kläder mm

Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm
Mattel kläder mm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL KLÄDER, mm, 1960-70-tal, bestående av Skipperdocka , diverse kläder, Barbie plastväska med diverse Barbiekläder och tillbehör, bl.a skor, våg mm

Skador förekommer, enstaka delar ej original

825452

2020-10-15