Adolf

Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf
Adolf

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

ADOLF REINHOLD HALLMAN (1893-1968): (8) "New York", komplett i original mapp, 1949, signerade och daterade i trycket, varierande bladmått, mappen 56x39 cm

Skador, gulnader, fläckar

825453

2020-10-15