Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
ADOLF REINHOLD HALLMAN (1893-1968): (8) "New York", komplett i original mapp, 1949, signerade och daterade i trycket, varierande bladmått, mappen 56x39 cm
Skador, gulnader, fläckar
825453
2020-10-15