Pottskåp sengustaviansk

Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk
Pottskåp sengustaviansk

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

POTTSKÅP, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad i mahogny, dekorlister i mässing, sarg, avsmalnande ben med fotavslutningar i mässingshylsor, höjd med sarg 79, 50x31 cm, nyckel finns

Fläckar och mindre skador, defekt lås, nyckel finns, ett ben är löst

825459

2020-10-15