Pottskåp sengustaviansk
Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
POTTSKÅP, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad i mahogny, dekorlister i mässing, sarg, avsmalnande ben med fotavslutningar i mässingshylsor, höjd med sarg 79, 50x31 cm, nyckel finns
Fläckar och mindre skador, defekt lås, nyckel finns, ett ben är löst
825459
2020-10-15