Oidentifierad konsnär olja

Oidentifierad konsnär olja
Oidentifierad konsnär olja
Oidentifierad konsnär olja
Oidentifierad konsnär olja
Oidentifierad konsnär olja
Oidentifierad konsnär olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Johan Gustaf Sandberg (1783-1854): Mansporträtt, olja på duk, signerad efter Sandberg, 32x26 cm

825465

2020-10-17