Adolf Julius Berg olja

Adolf Julius Berg olja
Adolf Julius Berg olja
Adolf Julius Berg olja
Adolf Julius Berg olja
Adolf Julius Berg olja
Adolf Julius Berg olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADOLF JULIUS BERG (1820-1873): Landskap, signerad A. Julius Berg, daterad 1852, olja på duk, ca 19x28 cm

825470

2020-10-17