Sybord empire

Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, empire, fanerat i mahogny, på hjultrissor, inredd med låda med dåld öppning, höjd 74, 44x37 cm

Fanerskador, slitage

825478

2020-10-15