Axel Kleimer
2020-10-17
825481
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL KLEIMER (1881-1945): Flodmotiv med hus, signerad Kleimer och daterad 1941, olja på pannå, ca 22,5x27,5 cm