Lena A Linderholm

Lena A Linderholm
Lena A Linderholm

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): olivkvist, signerad, numrerad 98/175, bladmått 45x35 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

825487

2020-10-31