Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LENA A LINDERHOLM (född 1947): olivkvist, signerad, numrerad 98/175, bladmått 45x35 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
825487
2020-10-31