Gunnar Brusewitz 1 par färglitografier
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): färglitografier, (3), skogsmotiv med rådjur, samt naturmotiv med fågel, signerade G Brusewitz, numrerad 228/350 samt 91/360, samt 222/320, bilmått ca 50-40x37-40 cm
Ej examinerade ur ram
825488
2020-10-18