Gunnar Brusewitz 1 par färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): färglitografier, (3), skogsmotiv med rådjur, samt naturmotiv med fågel, signerade G Brusewitz, numrerad 228/350 samt 91/360, samt 222/320, bilmått ca 50-40x37-40 cm

Ej examinerade ur ram

825488

2020-10-18