Erland Cullberg

Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Porträtt, monogramsignerad EC, olja på duk, ca 50x40 cm

Mindre färgbortfall

825499

2020-10-15