Sybord och sidobord
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD och SIDOBORD, 1900-talets första hälft, sybordets låda med fackinredning, intarsia i form av rutmönster, meanderbård mm, höjd ca 73, 52x34 respektive 76, 64x44 cm
Sybord med nyckel
Bruksslitage, sidobord saknar nyckel
825500
2020-10-15