Sybord och sidobord

Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord
Sybord och sidobord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD och SIDOBORD, 1900-talets första hälft, sybordets låda med fackinredning, intarsia i form av rutmönster, meanderbård mm, höjd ca 73, 52x34 respektive 76, 64x44 cm

Sybord med nyckel

Bruksslitage, sidobord saknar nyckel

825500

2020-10-15