leksaksfordon

leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon
leksaksfordon

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSFORDON, 1950-60-tal, bestående av Bandai Fiat 600 samt båt, Japansk brandbil, Ichiko polisbil samt Tysktillverkad "tågbana"

Diverse slitage, skador förekommer

825503

2020-10-16