Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren-76, numrerad 88/360, färgträsnitt, bildmått 35x54 cm
825505
2020-10-17