Svenolov Ehrén färgträsnitt

Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren-76, numrerad 88/360, färgträsnitt, bildmått 35x54 cm

825505

2020-10-17