Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-talets slut, ek, karvsnittsdekor, bemålad, daterad 1779, höjd 83, 46x36,5 cm
Senare benställning, lås saknas, skrin med färgavskav
825507
2020-10-15