Sören Viberg pastell

Sören Viberg pastell
Sören Viberg pastell
Sören Viberg pastell
Sören Viberg pastell
Sören Viberg pastell
Sören Viberg pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÖREN VIBERG, (1900-tal): "Gotland", olja på duk, signerad, bildmått ca 58x46 cm

825518

2020-10-19